Strona główna arrow Zebrania i wydarzenia
Zebranie - 10 października 2013

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w kolejnym zebraniu Oddziału PTG-E przygotowanym przez kolegów z Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej, Kolorektalnej i Onkologicznej Katedry Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CM UMK ze Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. Jana Biziela w Bygoszczy

Zebranie odbędzie się w innym terminie niż zwykle, mianowicie w dniu 10 października o godz 11: 30 w budynku Patomorfologii przy ulicy Skłodowskiej-Curie 9, sala 309.

Okazją do organizacji zebrania jest dwudziesta rocznica powstania Poradni Stomijnej w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. Szczególna rolę w opiece nad pacjentami odgrywa personel pielęgniarski. Doświadczenie i pomoc ze strony zespołu pielęgniarsko-lekarskiego pozwala pacjentom na powrót do normalnego funkcjonowania zawodowego i społecznego.

Jest również okazja, żeby przedstawić działalność Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO, które powstało w 1987 r. Obecnie posiada 20 oddziałów regionalnych i kilka klubów w całej Polsce. Organizacja jest stowarzyszona w Europejskim (EOA) oraz Światowym Stowarzyszeniu Stomijnym (IOA). Od wielu lat prężnie działa Oddział Bydgoski POL-ILKO.

Zapraszamy

w imieniu Zarządu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTG-E

Przewodnicząca dr hab. nauk med. Maria Kłopocka

W załączeniu program zebrania

 

 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 25 z 42